Aktualności

REDcert Złotym Partnerem XII Konferencji KIB!

Mamy przyjemność poinformować, że firma REDcert została pierwszym Złotym Partnerem XII edycji Konferencji „Biopaliwa transportowe – szanse, zagrożenia, wyzwania”, którą Krajowa Izba Biopaliw organizuje w dniach 27-28 września 2023 r.

REDcert – Twój partner w zakresie certyfikacji zrównoważonego rozwoju
REDcert została założona 26 lutego 2010 r. przez wiodące stowarzyszenia i organizacje niemieckiego sektora rolnictwa i biopaliw.
Od ponad 10 lat głównym obszarem specjalizacji REDcert jest projektowanie, rozwój i dostarczanie systemów certyfikacji zrównoważonego rozwoju dla różnych sektorów.
REDcert oferuje obecnie dwa systemy certyfikacji zrównoważonego rozwoju: REDcert-EU i REDcert².
System REDcert-EU jest uznawany w całej UE od 2012 roku i z ponad 1500 uczestnikami z ponad 25 krajów jest obecnie jednym z wiodących systemów certyfikacji zrównoważonej biomasy, biopaliw, biopłynów i paliw z biomasy w Niemczech i Europie.
Dzięki dywersyfikacji działalności REDcert w ostatnich latach powstały nowe obszary biznesowe. Dzięki programowi REDcert² firma REDcert jest od 2015 roku niezawodnym partnerem w zakresie certyfikacji zrównoważonego rozwoju w przemyśle spożywczym i paszowym oraz chemicznym.
Szczególnie w branży chemicznej program REDcert² stwarza nowe możliwości marketingowe dla firm i poprawia ich dostęp do rynku. Program REDcert² umożliwia również firmom chemicznym wniesienie znaczącego wkładu w redukcję emisji gazów cieplarnianych i ochronę zasobów.

Contact:
REDcert GmbH
Hilke Kahn
PR and Communication
Telephone: +49 228 3506107
E-mail: hilke.kahn@redcert.de
www.redcert.org

Zapraszamy na stronę internetową naszego Partnera.

Chciałbyś zostać Partnerem wydarzenia? Napisz do nas!

Stowarzyszenie
Krajowa Izba Biopaliw

Copyright Krajowa Izba Biopaliw 2019
Projekt i wykonanie Apolloweb.pl