Aktualności

XXIX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Szepietowie

W dniach 24-25 czerwca 2023 r. w Szepietowie odbyła się XXIX Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, której towarzyszyły Dni z Doradztwem Rolniczym oraz X Wystawa Królików Rasowych. Wydarzenie zorganizowane przez Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie gościło tłumnie rolników z całego kraju stwarzając także znakomitą okazję do szerszego pokazania hodowcom wyników projektu PASZA PRO.

W celu rozpropagowania informacji na temat idei projektu oraz wyników zrealizowanych przez naukowców z SGGW w Warszawie doświadczeń dotyczących żywienia zwierząt gospodarskich wilgotnym wywarem kukurydzianym pochodzącym z produkcji bioetanolu, Krajowa Izba Biopaliw zorganizowała stoisko promocyjne dotyczące PASZA PRO w ramach stoiska PODR w Szepietowie. Odwiedzający wystawę rolnicy otrzymywali przygotowane broszury informacyjne, szczególnym zainteresowaniem w regionie oczywiście cieszyło się potencjalne wykorzystanie WDG w produkcji mleka, w której to niekwestionowanym krajowym liderem są właśnie podlascy rolnicy.

Serdecznie dziękujemy dyrekcji PODR w Szepietowie za miłą gościnę i możliwość wspólnego zaprezentowania się w ramach targów towarzyszących XXIX Regionalnej Wystawa Zwierząt Hodowlanych, która okazała się dużym sukcesem organizacyjnym!

Więcej informacji o projekcie i wynikach doświadczeń znajdziesz na paszapro.pl

Stowarzyszenie
Krajowa Izba Biopaliw

Copyright Krajowa Izba Biopaliw 2019
Projekt i wykonanie Apolloweb.pl