Aktualności

XXI wystawa promocyjno-handlowa Rol-Szansa w Piotrkowie Trybunalskim

W dniach 26-27 sierpnia 2023 r. w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się już XXXI edycja rolniczej wystawy promocyjno-handlowej Rol-Szansa. To największe wydarzenie tego rodzaju w regionie, które w tym roku zgromadziło ponad 200 wystawców, było znakomitą okazją do promocji wśród zwiedzających wystawę rolników wyników projektu PASZA PRO realizowanego przez naukowców ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Krajowa Izba Biopaliw wspierająca komunikacyjnie projekt PASZA PRO skoncentrowany na badaniach nad wilgotnym wywarem kukurydzianym pochodzącym z produkcji bioetanolu, była obecna z tematycznymi materiałami informacyjnymi na stoisku Rady Powiatowej w Piotrkowie Trybunalskim Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego. O dużym potencjale rolniczym regionu, który zdecydował o obecności KIB właśnie na tym wydarzeniu zorganizowanym przez Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach, świadczą tłumnie odwiedzający wystawę producenci rolni i gorące – nie tylko ze względu na sierpniową aurę – dyskusję na temat przyszłości sektora rolnego.

Serdecznie dziękujemy Radzie Powiatowej w Piotrkowie Trybunalskim na wsparcie organizacyjne i miłą współpracę przy okazji tegorocznej Rol-Szansy!

                                                                                                     

 

Stowarzyszenie
Krajowa Izba Biopaliw

Copyright Krajowa Izba Biopaliw 2019
Projekt i wykonanie Apolloweb.pl