Aktualności

Kancelaria Cabaj Kotala Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Złotym Partnerem XII Konferencji KIB!

Mamy przyjemność poinformować, że kancelaria Cabaj Kotala Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.  została kolejnym Złotym Partnerem XII edycji Konferencji „Biopaliwa transportowe – szanse, zagrożenia, wyzwania”, którą Krajowa Izba Biopaliw organizuje w dniach 27-28 września 2023 r.

Cabaj Kotala Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. jest specjalistyczną kancelarią doradztwa podatkowego. Została utworzona w 2015 roku przez prawników z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy w firmie konsultingowej oraz międzynarodowej kancelarii prawnej.

Kancelaria zajmuje się głównie doradztwem w zakresie VAT i podatku akcyzowego, ale również zagadnieniami dotyczącymi obowiązków regulacyjnych takich jak koncesje, zapasy obowiązkowe paliw, opłata zapasowa, Narodowy Cel Wskaźnikowy. W zakresie specjalizacji reprezentuje klientów w postępowaniach przed organami oraz sądami administracyjnymi.

Klientami są firmy różnych branż i sektorów, w tym z sektora energetycznego, automotive, budowlanego, IT i innych.

Tym co wyróżnia kancelarię Cabaj Kotala Doradztwo Podatkowe na rynku doradztwa podatkowego jest bardzo wysoka jakość usług, rozumienie biznesu i potrzeb klienta oraz pełna dyspozycyjność.

Zapraszamy na stronę internetową naszego Partnera.

Chciałbyś zostać Partnerem wydarzenia? Napisz do nas!

Stowarzyszenie
Krajowa Izba Biopaliw

Copyright Krajowa Izba Biopaliw 2019
Projekt i wykonanie Apolloweb.pl