Aktualności

Sekretarz Stanu w Ministerstwie Klimatu oraz Dyrektor INiG PIB – Patronami Honorowymi konferencji

Mamy przyjemność poinformować, że Sekretarz Stanu w Ministerstwie Klimatu, Pełnomocnik Rządu ds. Odnawialnych Źródeł Energii, pan Ireneusz Zyska oraz Dyrektor Instytutu Nafty i Gazu Państwowego Instytutu Badawczego, pani Maria Ciechanowska objęli swoim Patronatem Honorowym IX edycję Konferencji „Biopaliwa transportowe – szanse, zagrożenia, wyzwania. Sektor biopaliw w kontekście Europejskiego Zielonego Ładu”, którą Krajowa Izba Biopaliw organizuje w dniu 22 września 2020 r. w kooperacji z Polityką Insight. 

Patronat Honorowy

Jednocześnie przypominamy o upływajacym 10 września br. terminie obowiązywania obniżonej opłaty rejestracyjnej.

Days
Hours
Minutes
Seconds

Tegoroczna edycja wydarzenia pod wieloma względami będzie wyjątkowa i szczególna. Z uwagi na wciąż utrzymującą się sytuację zagrożenia epidemiologicznego zdecydowaliśmy się na zastosowanie bezpiecznej i wygodnej dla wszystkich uczestników oraz  prelegentów formuły webinaryjnej.

W kontekście merytorycznym znajdujemy się w czasie intensywnych działań ukierunkowanych na formalne wdrożenie strategii Europejskiego Zielonego Ładu, która będzie miała swoje bezpośrednie odniesienie do praktyki towarzyszącej szeroko pojętych sektorów paliwowego i transportowego.

Doroczna konferencja Krajowej Izby Biopaliw ma już uznaną w branży markę służąc jej uczestnikom jako nie tylko znakomite źródło wiedzy, ale stanowiąc doskonałą okazję do wymiany opinii, spostrzeżeń i doświadczeń z innymi podmiotami występującymi na poszczególnych etapach łańcucha wytwórczego biokomponentów. Wierzymy, że nowa formuła organizacji konferencji spotka się z życzliwym odbiorem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jej wszystkich uczestników.

Oprócz wystąpień tematycznych, centralnym punktem tradycyjnie będzie debata ekspercka z udziałem uznanych autorytetów i liderów branży wraz z przedstawicielami jednostek naukowych i administracji publicznej.

Chcesz zostać Partnerem wydarzenia? Napisz do nas!

Oficjalni Partnerzy
Patronat Honorowy
Patronat medialny

Stowarzyszenie
Krajowa Izba Biopaliw

Copyright Krajowa Izba Biopaliw 2019
Projekt i wykonanie Apolloweb.pl