Aktualności

Rusza rejestracja na IX. biopaliwową konferencję KIB – 22.09.2020

Szanowni Państwo,

zachęcamy do rejestracji na IX. edycję Konferencji Krajowej Izby Biopaliw „Biopaliwa transportowe – szanse, zagrożenia , wyzwania. Sektor biopaliw w kontekście Europejskiego Zielonego Ładu” z pomocą formularza poniżej.

Opłata rejestracyjna wynosi 200 zł netto/os.

Jednocześnie, podobnie do lat ubiegłych, przedstawicieli administracji państwowej, gremia naukowe oraz Członków Krajowej Izby Biopaliw zapraszamy bezpłatnie.

W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu pod adresem: konferencja(at)kib.pl

Formularz rejestracyjny

Wysłanie formularza jest równoznaczne z deklaracją wpłaty opłaty rejestracyjnej zgodnie z informacjami w wiadomości potwierdzającej rejestrację lub zgodą na ewaluację gościnnego uczestnictwa.

Rejestracja powinna potwierdzona przez KIB w ciągu max. 72 h. Gdyby to nie nastąpiło, prosimy o kontakt pod adresem konferencja(at)kib.pl.

Informujemy, że przekazane dane osobowe będą przechowywane przez Stowarzyszenie Krajowa Izba Biopaliw z siedzibą w Warszawie (00-684), ul. Wspólna 56, zarejestrowane przez XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000173839, NIP: 527-24-18-673, REGON: 015590056 oraz wykorzystywane wyłącznie do celów komunikacyjnych związanych z ww. wydarzeniem.

Stowarzyszenie
Krajowa Izba Biopaliw

Copyright Krajowa Izba Biopaliw 2019
Projekt i wykonanie Apolloweb.pl