Aktualności

KIB patronem honorowym tegorocznej edycji Targów Pracy branży Life Science „Spotkaj Swojego Pracodawcę” organizowanych przez studentów Politechniki Warszawskiej

W odpowiedzi na problem braku targów pracy skierowanej do tej konkretnej grupy na Politechnice Warszawskiej powstały Targi Pracy – Spotkaj Swojego Pracodawcę. Grupa studentów technologii chemicznej, biotechnologii, inżynierii chemicznej oraz biogospodarki postanowiła połączyć swoje siły i zorganizować wydarzenie skupiające się na firmach powiązanych z branżą Life Science. Stale rosnące zainteresowanie napędza nas do działania. Staramy się rozwijać wydarzenie najlepiej jak umiemy. Kolejna edycja targów SSP planowana jest w formie hybrydowej w dniach 28-30 marca 2023 r. 

Z roku na rok branża Life Science cieszy się rosnącą popularnością. Coraz więcej zakładów pracy oraz uczelni stara się rozwijać tę dziedzinę nauki. Czym dokładnie zajmuje się branża Life Science? Specjaliści z tej dziedziny nauk Life Science są bardzo pożądani na rynku pracy. Naukowcy pracujący w laboratoriach, bioinformatycy, czy inżynierowie odpowiedzialni za wdrożenie procesów na skalę przemysłową – każdy znajdzie dla siebie miejsce.

Uczestnicy wydarzenia będą mieć możliwość poznania potencjalnych pracodawców w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, a także wzięcia udziału w wielu ciekawych wydarzeniach towarzyszących. Pasjonujące prelekcje oraz panele dyskusyjne prowadzone przez przedstawicieli firm i nie tylko czy sesje Q&A pozwalające na zdobycie odpowiedzi na nurtujące pytania o sposób rekrutacji, przebieg praktyk. Są to tylko niektóre z zaoferowanych uczestnikom wydarzeń. Poprowadzone zostaną także liczne warsztaty, organizowane przez firmy. Organizatorzy mają nadzieję, że targi pracy pomogą studentom w odnalezieniu swojej ścieżki kariery.

Udział w targach jest darmowy i dostępny dla studentów uczelni z całej Polski.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia! 

Stowarzyszenie
Krajowa Izba Biopaliw

Copyright Krajowa Izba Biopaliw 2019
Projekt i wykonanie Apolloweb.pl