Zapraszamy na konferencję "Oleofuels 2019"

Oleofuels 2019 2caebSzanowni Państwo,

zachęcamy do uczestnictwa w organizowanej przez ACI konferencji Oleofuels 2019, która odbędzie się w dniach 5-6 czerwca w Wenecji. Dwunasta edycja tego renomowanego już wydarzenia zgromadzi przedstawicieli branży biodiesla i umożliwi dyskusję na temat najświeższych rozwiązań technicznych oraz możliwości biznesowych, mowa będzie także o aktualnych wyzwaniach dla branży, w oparciu o pogłębioną analizę europejskiego rynku. Kwestie regulacyjne, związane z dostępnością bazy surowcowej, a także najnowocześniejsze technologie, pozwalające wypełnić wyśrubowane wymagania dotyczące dekarbonizacji transportu - to wszystko zapewni podstawę do dyskusji uczestników ze wszystkich szczebli łańcucha dostaw.

Wizyta terenowa:

Popołudniu 4 czerwca ograniczona liczba uczestników będzie miała okazję odwiedzić biorafinerię ENI w Wenencji. Wycieczka jest bezpłatna, natomiast ze względu na ograniczona liczbę miejsc, należy szybko się decydować.

Czlonkowie Krajowej Izby Biopaliw mają prawo do 15% obniżki opłaty rejestracyjnej. Aby z niej skorzystać, należy skontaktować się z  Cheryl Williams, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

 

STOWARZYSZENIE KRAJOWA IZBA BIOPALIW
ul. Grzybowska 2 lok. 49, 00-131 Warszawa tel./fax.: +48 22 436 06 11

Copyright © 2018 Krajowa Izba Biopaliw

United Kingdom gambling site click here